The Voice Kids

Drużyna Cleo

ADRIAN BAŁUCKI

ADRIAN BAŁUCKI

Adrian Bałucki to małomówny wrażliwiec o niesamowitej skali głosu. Ma 14 lat i mieszka w Jaśle z mamą i ojczymem. Adrianowi zależy na tym, żeby śpiewać z emocjami. Czego nie może wyrazić w śpiewie przelewa na papier rysując. Lubi też poszaleć na rolkach z przyjaciółką Kamilą.

ANNA DĄBROWSKA

ANNA DĄBROWSKA

Ania choruje na poważną chorobę genetyczną (mukowiscydozę), ale mimo to uwodzi wszystkich wokół swoim uśmiechem, optymizmem i pracowitością. Jest otwarta, odważna i inteligentna. Nic dziwnego – z takim imieniem i nazwiskiem musi czuć się w show-biznesie jak ryba w wodzie!

ANNA ROM

ANNA ROM

Lubi zanurzać się w marzeniach, a jej wokalną domeną są ballady. Na scenie ta spokojna dziewczynka z Żywiecczyzny rozkwita i zamienia się w prawdziwą divę. Jest bardzo uzdolniona plastycznie. Specjalnie dla swojej Trenerki Cleo stworzyła jej piękny portret w ołówku.

BARTOSZ KLĘBA

BARTOSZ KLĘBA

Bartosz Klęba tworzy wyjątkowe komiksy, w których jak sam mówi dzieją się niestworzone historie. Bartka jest wszędzie pełno. Jest ciekawy świata i lubi zadawać dużo pytań. Ma opinie na każdy temat. Mieszka z rodzicami w Harklowej na Podkarpaciu.

DARIA DĄBKOWSKA

DARIA DĄBKOWSKA

Daria Dąbkowska to stylowa piętnastolatka z Rudzienic. Na scenę zawsze karbuje włosy, a kapelusz to jej znak rozpoznawczy. Z przyjaciółkami tworzy zespół, w którym śpiewa i gra na gitarze. Uwielbia także jeździć na rolkach.

DOMINIK CIACH

DOMINIK CIACH

Dominika wychowują cudowni dziadkowie, którzy bardzo dbają o to, by mógł rozwijać swoje pasje i spełniać marzenia. Trudno w to uwierzyć, ale śpiewać uczy się dopiero od roku. Gra w piłkę nożną. Wraz z drużyną zdobywa nagrody i statuetki. Jest harcerzem, ma mnóstwo przyjaciół, w tym ukochanego psa Puszka – maltańczyka. Chwila, w której go otrzymał, była jedną z najszczęśliwszych w jego życiu.

ELENA EWANGELOPULU

ELENA EWANGELOPULU

Mama, ciocia i babcia – wszystkie na jakimś etapie swojego życia zawodowo zajmowały się tańcem. Siostra taty, który jest Grekiem, prowadzi w Szczecinie szkołę tańca, do której uczęszcza Elena. Dziewczynka jest laureatką wielu konkursów tanecznych, w tym mistrzostw Europy w duetach i formacjach.

ELIZA GĄSIOROWSKA

ELIZA GĄSIOROWSKA

Eliza Gąsiorowska to piętnastoletni śpioch ze Zgłobic. Nie znosi porannego wstawania, a do życia budzi się wraz z zachodem słońca. Lubi siedzieć w nocy, gdy w domu jest cicho i spokojnie. Oprócz śpiewania Eliza lubi morsować. Pasję tę dzieli z całą rodziną.

GABRIELA JELEŃ

GABRIELA JELEŃ

Gabi zwana Łanią mieszka w domku na małopolskiej wsi. Ma 13 lat, śpiewa od małego. Już w przedszkolu przeszła nabór do ludowego „Chóru Bez Batuty”, w którym dziś śpiewa jako solistka i nazywa swoją drugą rodziną. Jest pokorna wobec losu, uśmiechnięta i radosna, jak mało kto potrafi cieszyć się każdą chwilą i dniem.

JULIA BIŃCZYK

JULIA BIŃCZYK

Julia Bińczyk to czternastolatka z Kiełczowa. Choć na co dzień cicha i małomówna, na scenie nie da się jej przegapić. Tam Julka przełamuje nieśmiałość i powala na kolana swoim wyjątkowym wokalem. Na co dzień Julka dba nie tylko o siłę swojego głosu, ale także o siłę mięśni regularnie trenując crossfit. Wieczorem lubi siąść wspólnie z rodziną i opowiedzieć sobie wydarzenia z minionego dnia.

Drużyna Cleo

ELIZA GĄSIOROWSKA

ELIZA GĄSIOROWSKA

Zapalony, muzykalny mors i śpioch.

GABRIELA JELEŃ

GABRIELA JELEŃ

Muzyka jest jej pasją i sensem życia.

ADRIAN BAŁUCKI

ADRIAN BAŁUCKI

Skala głosu Adriana zaskakuje!

POKAŻ WIĘCEJ

Drużyna Dawida

TOMASZ KOLBUSZ

TOMASZ KOLBUSZ

Łączy w sobie talenty do przedmiotów ścisłych z artystycznymi.

SEBASTIAN WALENTO

SEBASTIAN WALENTO

Pewność siebie zyskuje na scenie, a w wolnych chwilach patrzy w niebo.

AURELIA RADECKA

AURELIA RADECKA

Pomimo młodego wieku plany na przyszłość ma sprecyzowane – chce zostać prawdziwą gwiazdą.

POKAŻ WIĘCEJ

Drużyna Tomsona i Barona

MATEUSZ GOLICKI

MATEUSZ GOLICKI

Czternastolatek z dylematem.

ŁUCJA KANIA

ŁUCJA KANIA

Łucja to jedenastoletnia dziewczyna z gitarą.

WIKTORIA GABOR

WIKTORIA GABOR

Romka z pomysłem na siebie.

POKAŻ WIĘCEJ