The Voice Kids

Drużyna Tomsona i Barona

ALEKSANDRA PASEK

ALEKSANDRA PASEK

Aleksandra Pasek to czternastolatka z Żabińca. W rodzinie Oli nikt nie śpiewa, nie wiadomo więc skąd odziedziczyła swój niezwykły talent. Może dlatego trochę brakuje jej pewności siebie. Wątpliwości nie ma za to na boisku piłkarskim, nawet jeśli gra z chłopakami. Jej pasją jest także fotografia. Robi zdjęcia ludzi i natury. Marzy o tym by pojechać do Hiszpanii.

AMELIA JAWOROWSKA

AMELIA JAWOROWSKA

Chodząca radość, energia i pomysłowość. Amelka potrafi godzinami opowiadać o swoich planach życiowych, a ma je bardzo dobrze sprecyzowane. Kocha żyrafy i daje temu wyraz na każdym kroku. Jest bardzo otwarta, odważna i zabawna. Urodzona showmanka. Uwaga! Amelka potrafi jodłować jak rodowita Tyrolka!

DOMINIKA STEC

DOMINIKA STEC

Dominika pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny, do „The Voice Kids” przyjechała z Bieszczad. Ma 14 lat. Przez połowę swojego życia uczy się gry na skrzypcach, a od 3 lat gra także na fortepianie. Kocha taniec towarzyski – od kilku lat wraz z grupą bliskich przyjaciół trenuje w sanockim Domu Kultury i zbiera laury na turniejach. Jej wielką pasją stała się także jazda konna.

ELENA JAKUBIEC

ELENA JAKUBIEC

Elenka zaczęła śpiewać kiedy miała 1,5 roku. Jako pierwsza jej talent dostrzegła niania. Od trzech lat tańczy i śpiewa w Zespole Tańca Ludowego „Rzeszowianka”. Uwielbia się gimanstykować - potrafi zrobić gwiazdę, szpagat i stać na rękach. Jej rodzice są nauczycielami muzyki. Brat jest perkusistą. Jej największym marzeniem jest nagranie własnej płyty – z piosenkami o szczęśliwym życiu. Uwielbia się przytulać. Szczególnie do rodziców.

GABRYSIA GRZYB

GABRYSIA GRZYB

Gabrysia Grzyb to tryskający pozytywną energią prawdziwek mieszkający pod lasem w Raszkowie. Chodzi na zajęcie wokalne do Młodzieżowego Domu Kultury, który uważa za swój drugi dom. Chciałaby zostać śpiewającym przewodnikiem. Tymczasem ta wesoła trzynastolatka pełni funkcję klasowego mediatora. Rozwiązuje konflikty i łagodzi spory. Jest także miłośniczką zwierząt i szczęśliwą posiadaczką dwóch psów i kota.

JULIA KOZIK

JULIA KOZIK

Uwielbia zabawy w stylizację i wizaż. Często organizuje spotkania w swoim w domu, podczas których wspólnie z koleżankami szaleją z makijażem i fryzurami. Julia chce na poważnie zająć się kosmetologią. Już potrafi doradzić koleżankom w jakich stylizacjach wyglądają korzystnie, umie zrobić profesjonalny make-up i fryzurę. Jest żywiołowa i spontaniczna. W wolnych chwilach wcale nie zwalnia tempa, najczęściej można spotkać ją na rowerze lub na basenie.

LENA MARZEC

LENA MARZEC

Lenka jest małym słodziakiem, z niebywałymi, jak na dziecko w tym wieku, możliwościami wokalnymi. Na lekcje śpiewu chodzi z niemal całą rodziną: mamą i starszą siostrą. Lenka uczy się w IV klasie szkoły sportowej – trenuje szermierkę, judo, taekwondo i akrobatykę. Potrafi godzinami szaleć z kuzynką na trampolinie. W mgnieniu oka potrafi nauczyć się nawet najtrudniejszej piosenki.

MARIA NOWAK

MARIA NOWAK

Maria Nowak od 8 roku życia gra w teatrze, o którym mówi, że jest jej drugim domem. W wolnym czasie gra w piłkę nożną na pozycji bramkarza, szaleje na perkusji, albo uprawia strzelectwo sportowe. Mama nazywa ją cyganem, bo umie odnaleźć się w każdej sytuacji. Ma 12 lat i mieszka z rodziną w Warszawie.

MATEUSZ GOLICKI

MATEUSZ GOLICKI

Mateusz Golicki oprócz kariery wokalnej rozważa również sportową, bo regularnie pływa i gra w tenisa. Śpiewa już od przedszkola – wtedy jego talent odkryła wychowawczyni. Razem z rodziną mieszka w Grabowie nad Prosną.

MATEUSZ SUBOCZ

MATEUSZ SUBOCZ

Chłopak który odbiega zainteresowaniami i stylem bycia od rówieśników. Uczy się śpiewu klasycznego i bardzo lubi wykonywać partie tenora. Lubi też stare przeboje muzyki rozrywkowej, zwłaszcza Elvisa Presleya i Zbigniewa Wodeckiego. Ale Mateusz pod przykrywką grzecznego chłopca skrywa też niespodziankę – potrafi świetnie beatboxować!

Drużyna Cleo

JASMINA SZYMAŃSKA

JASMINA SZYMAŃSKA

Podróżująca fanka Ariany Grande.

JULIA BOROWIK

JULIA BOROWIK

Muzyka to jej życie, w wolnych chwilach pływa.

KRYSTIAN KORONKA

KRYSTIAN KORONKA

Śpiewa, nagrywa, montuje, projektuje i maluje.

POKAŻ WIĘCEJ

Drużyna Dawida

PAWEŁ SZYMAŃSKI

PAWEŁ SZYMAŃSKI

Utalentowany kur domowy z Aleksandrowa Łódzkiego.

CARLA FERNANDES

CARLA FERNANDES

Piękna projektantka wnętrz.

DARIA DOMITRZ

DARIA DOMITRZ

Potrafi docenić talent swoich rywalek.

POKAŻ WIĘCEJ

Drużyna Tomsona i Barona

STASIEK KUKULSKI

STASIEK KUKULSKI

Urodzony artysta estradowy – mały chłopiec wielki głos.

GABRYSIA GRZYB

GABRYSIA GRZYB

Interesują ją inne kultury, religie i ludzie.

ALEKSANDRA PASEK

ALEKSANDRA PASEK

Uwielbia śpiew, piłkę nożną i fotografię.

POKAŻ WIĘCEJ