The Voice Kids

Uczestnicy

AGNIESZKA LETNIOWSKA

AGNIESZKA LETNIOWSKA

CORNELIA ANDRZEJAK

CORNELIA ANDRZEJAK

DAWID SOKOŁOWSKI

DAWID SOKOŁOWSKI

GRZEŚ STACHERA

GRZEŚ STACHERA

JULIA TKACZ

JULIA TKACZ

JULIA TŁUCZKIEWICZ

JULIA TŁUCZKIEWICZ

KAMIL MARSZAŁ

KAMIL MARSZAŁ

KUBA MALISZEWSKI

KUBA MALISZEWSKI

MAGDA PAJĄK

MAGDA PAJĄK

MARTYNA STĘPIEŃ

MARTYNA STĘPIEŃ

Drużyna Cleo

WIKTORIA ZWOLIŃSKA

WIKTORIA ZWOLIŃSKA

Wiktoria Zwolińska to czternastoletnia romantyczka z Krakowa. Jest typem marzycielki, która uwielbia oglądać zachody słońca. Scena to według Wiktorii miejsce do przekazywania emocji. Coraz częściej tworzy własne teksty. Wiktoria posiada niezwykłą umiejętność słuchania ludzi. Niejednokrotnie zdarzało jej się doradzać swoim koleżankom, także w sprawach sercowych. Wiktoria chciałaby zostać psychologiem.

MAGDA PAJĄK

MAGDA PAJĄK

Magda Pająk od 6 lat uczęszcza do szkoły musicalowej. Brała udział w spektaklach „Koty” i „Alladyn”. Swoją przyszłość nastolatka wiąże z muzyką i śpiewaniem. Marzy by kiedyś mieszkać na 40 piętrze w nowoczesnym wieżowcu w Warszawie. Najchętniej z własną świnką.

NATALIA SMAŚ

NATALIA SMAŚ

Natalia Smaś to wyjątkowo zorganizowana perfekcjonistka. Ma 11 lat i mieszka w Krakowie. Sama bardzo punktualna, nie lubi kiedy spóźniają się inni. Natalka interesuje się fizyką i chemią. W przyszłości chciałaby zostać laborantką.

POKAŻ WIĘCEJ

Drużyna Dawida

JÓZIA KARNKOWSKA

JÓZIA KARNKOWSKA

Józia Karnkowska ma 11 lat i mieszka z rodzicami i siostrą bliźniaczką pod Warszawą. To bardzo wysportowana dziewczynka. Kocha narty i windsurfing. Razem z siostrą Klementyną zagrały siostry bliźniaczki Anię i Manię w serialu „Stulecie Winnych”. Józia odnosi też sukcesy na konkursach recytatorskich. Wielką miłością darzy swojego psa rasy Shitsu.

GABRYSIA ZALEWSKA

GABRYSIA ZALEWSKA

Gabrysia Zalewska to dziesięcioletnia mieszkanka Warszawy. Chodzi do szkoły muzycznej, gra na fortepianie, a śpiewu uczy się od 6 roku życia. Sport to kolejna pasja Gabrysi. Ćwiczy sztuki walki: boks, kickboxing i karate. Często na ringu mierzy się z tatą, z którym bardzo lubi spędzać czas. Marzeniem Gabrysi jest podróż na Marsa, koniecznie w wybudowanej przez siebie rakiecie.

NATALIA KOSMOWSKA

NATALIA KOSMOWSKA

Natalia Kosmowska to jedenastolatka z muzycznej rodziny. Tata Natalii prowadzi zespół muzyczny, w którym występuje także córka. Największym fanem Natalki jest jej młodszy, czteroletni braciszek Mateusz. Rodzeństwo jest bardzo ze sobą zżyte. Uwielbiają spędzać ze sobą czas.

POKAŻ WIĘCEJ

Drużyna Tomsona i Barona

LIZAVETA MISNIKOVA

LIZAVETA MISNIKOVA

Lizaveta Misnikova urodziła się na Białorusi. Uczy się w tamtejszym gimnazjum. Przez 5 lat uczyła się w szkole muzycznej w klasie wokalnej. 14-latka brała też lekcje tańca. W wolnych chwilach Liza uwielbia grać na pianinie, uczyć się matematyki i języków obcych. Liza bardzo lubi też chodzić do kina. Poza muzyką hobby nastolatki jest gotowanie.

EWELINA KOZUB

EWELINA KOZUB

Ewelina Kozub ma 13 lat i mieszka z rodziną w Lubomiu. Uśmiechnięta i radosna, pewna siebie nastolatka. Żywiołowa i spontaniczna. Śpiew to jej wielka miłość, na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Ewelina marzy o własnym programie telewizyjnym, w którym prezentowałaby i testowała różne gadżety.

HANIA SZTACHAŃSKA

HANIA SZTACHAŃSKA

Hania Sztachańska ma 13 lat i mieszka w Rokietnicy. Jest uczennicą szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Jednak pierwszą miłością Hani jest śpiew. Uwielbia też sport i adrenalinę. Kiedy miała 10 lat skoczyła ze spadochronem. Hania lubi też gotować, ale na obecnym etapie lepiej wychodzą jej występy wokalne.

POKAŻ WIĘCEJ