The Voice Kids

Uczestnicy

ADRIAN BAŁUCKI

ADRIAN BAŁUCKI

Adrian Bałucki to małomówny wrażliwiec o niesamowitej skali głosu. Ma 14 lat i mieszka w Jaśle z mamą i ojczymem. Adrianowi zależy na tym, żeby śpiewać z emocjami. Czego nie może wyrazić w śpiewie przelewa na papier rysując. Lubi też poszaleć na rolkach z przyjaciółką Kamilą.

ANNA DĄBROWSKA

ANNA DĄBROWSKA

Ania choruje na poważną chorobę genetyczną (mukowiscydozę), ale mimo to uwodzi wszystkich wokół swoim uśmiechem, optymizmem i pracowitością. Jest otwarta, odważna i inteligentna. Nic dziwnego – z takim imieniem i nazwiskiem musi czuć się w show-biznesie jak ryba w wodzie!

ANNA ROM

ANNA ROM

Lubi zanurzać się w marzeniach, a jej wokalną domeną są ballady. Na scenie ta spokojna dziewczynka z Żywiecczyzny rozkwita i zamienia się w prawdziwą divę. Jest bardzo uzdolniona plastycznie. Specjalnie dla swojej Trenerki Cleo stworzyła jej piękny portret w ołówku.

Adrian Bałucki – „I'm Not The Only One”

Adrian Bałucki – „I'm Not The Only One”

Adrian jest nieśmiały, ale nie wtedy, kiedy śpiewa. Wystarczyły pierwsze nuty, aby Trenerzy odwrócili swoje fotele. – Bardzo się cieszymy, że jesteś w tym programie, bo ludzie tacy jak ty budują jego jakość – nie ukrywali Tomson i Baron. – Ten głos nas zaczarował całkowicie – dodała Cleo.

Anna Dąbrowska – „Hurt”

Anna Dąbrowska – „Hurt”

Ania uwielbia sport i muzykę. Jej największym marzeniem jest wydanie własnej płyty. Nastolatka pomimo choroby realizuje swoje pasje. Jak wypadła w utworze Christiny Aquilery? – Niestety, nie wyobrażam sobie nie mieć ciebie w swojej drużynie – wyznał Dawid. Ania wybrała jednak Cleo.

Anna Rom – „You and I”

Anna Rom – „You and I”

Ania to zdolna 14-latka, która we krwi ma muzykę, a w głosie haczyki, na które łowi kolejnych słuchaczy. Tym razem udało jej się zdobyć aż dwa trenerskie fotele. Cleo zachwyciła się jej vibratem, a chłopaki z Afromental po prostu nie mogli się nie odwrócić! Młoda wokalistka stanęła przed trudnym wyborem. W czyjej drużynie będzie kontynuować swoją podróż?

BARTOSZ KLĘBA

BARTOSZ KLĘBA

Bartosz Klęba tworzy wyjątkowe komiksy, w których jak sam mówi dzieją się niestworzone historie. Bartka jest wszędzie pełno. Jest ciekawy świata i lubi zadawać dużo pytań. Ma opinie na każdy temat. Mieszka z rodzicami w Harklowej na Podkarpaciu.

Bartosz Klęba – „Miłość rośnie wokół nas”

Bartosz Klęba – „Miłość rośnie wokół nas”

Bartosz uwielbia tworzyć komiksy, ale też ma zacięcie muzyczne. Trenerom zaprezentował piosenkę z filmu „Król lew”. – Ale ma piękne góry – rozpływał się Dawid Kwiatkowski. Publiczność była wniebowzięta, ale trzeba było jeszcze odwrócić fotele trenerów...

DARIA DĄBKOWSKA

DARIA DĄBKOWSKA

Daria Dąbkowska to stylowa piętnastolatka z Rudzienic. Na scenę zawsze karbuje włosy, a kapelusz to jej znak rozpoznawczy. Z przyjaciółkami tworzy zespół, w którym śpiewa i gra na gitarze. Uwielbia także jeździć na rolkach.

DOMINIK CIACH

DOMINIK CIACH

Dominika wychowują cudowni dziadkowie, którzy bardzo dbają o to, by mógł rozwijać swoje pasje i spełniać marzenia. Trudno w to uwierzyć, ale śpiewać uczy się dopiero od roku. Gra w piłkę nożną. Wraz z drużyną zdobywa nagrody i statuetki. Jest harcerzem, ma mnóstwo przyjaciół, w tym ukochanego psa Puszka – maltańczyka. Chwila, w której go otrzymał, była jedną z najszczęśliwszych w jego życiu.

Drużyna Cleo

JASMINA SZYMAŃSKA

JASMINA SZYMAŃSKA

Podróżująca fanka Ariany Grande.

JULIA BOROWIK

JULIA BOROWIK

Muzyka to jej życie, w wolnych chwilach pływa.

KRYSTIAN KORONKA

KRYSTIAN KORONKA

Śpiewa, nagrywa, montuje, projektuje i maluje.

POKAŻ WIĘCEJ

Drużyna Dawida

PAWEŁ SZYMAŃSKI

PAWEŁ SZYMAŃSKI

Utalentowany kur domowy z Aleksandrowa Łódzkiego.

CARLA FERNANDES

CARLA FERNANDES

Piękna projektantka wnętrz.

DARIA DOMITRZ

DARIA DOMITRZ

Potrafi docenić talent swoich rywalek.

POKAŻ WIĘCEJ

Drużyna Tomsona i Barona

STASIEK KUKULSKI

STASIEK KUKULSKI

Urodzony artysta estradowy – mały chłopiec wielki głos.

GABRYSIA GRZYB

GABRYSIA GRZYB

Interesują ją inne kultury, religie i ludzie.

ALEKSANDRA PASEK

ALEKSANDRA PASEK

Uwielbia śpiew, piłkę nożną i fotografię.

POKAŻ WIĘCEJ