The Voice Kids

Cleo

Unikatowa osobowość sceniczna, pełna energii i kreatywności, która przejawia się nie tylko w pisanych tekstach, ale także w jej stylizacjach.

Przygodę z muzyką zaczęła od dziecięcej fascynacji takimi gwiazdami światowej sceny jak Aretha Franklin, Whitney Houston, czy Patti LaBelle. Cleo jest nie tylko wokalistką, ale i autorką wielu tekstów, malarką i projektantką.

Jej pierwszy singiel z płyty "Zabiorę nas" uzyskał najwyższy, diamentowy status i pierwsze miejsce w sprzedaży cyfrowej w 2016 roku. Wraz z Donatanem została także reprezentantką Polski w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji, podczas którego zajęła 14 miejsce z piosenką „My Słowianie”. Utwór stał się jednym z największych hitów radiowych. Ta wyjątkowa, charyzmatyczna kobieta o słowiańskiej urodzie zachwyca mocnym wokalem, który kształtowała w kierunku muzyki: soul, gospel oraz r’n’b. Od lat znana jest na polskiej scenie muzycznej, koncertuje i pracuje nad nowym materiałem. 

Współpracowała m.in. z takimi wykonawcami jak: Tusz Na Rękach, Onar, W Zmowie, Ramona 23 oraz WSRH. Wydała dwa albumy studyjne: Hiper/Chimera w 2014 roku, który trzykrotnie pokrył się platyną oraz Bastet w 2016, który również uzyskał status platynowej płyty. Wkrótce Cleo planuje wydać kolejny album, zapowiadający go singiel „Eva” ukazał się w czerwcu i ma ponad 7,4 miliona wyświetleń w serwisie YouTube. Wszystko wskazuje na to, że będzie to kolejny sukces artystki.