The Voice Kids

Dawid Kwiatkowski

Najgłośniejszy debiut dekady i najbardziej pożądana młoda osoba polskiej sceny muzycznej.

Wokalista, autor tekstów i kompozytor. Największe odkrycie roku 2013. Jeden z najbardziej oczekiwanych artystów koncertowych w Polsce. Głos młodego pokolenia i idol nastolatek.

Urodził się w 1996 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Na polskiej scenie muzycznej obecny jest od 2013 roku. Wydał 4 albumy: „9893”, „Pop&Roll”, „Element Trzeci” oraz „Countdown”. Każdy, w okresie premiery, znalazł się w Top 5 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce wg OLiS. Debiutancki album piosenkarza zajął II miejsce bestsellerów EMPIK.COM w 2013 roku. Jako pierwszy w Polsce, otrzymał złotą płytę przed premierą, a kolejną podbił swój własny rekord otrzymując platynę za krążek „Pop&Roll”.

Mimo młodego wieku, zagrał ponad 300 koncertów. Najnowsza trasa „COUNTDOWN” liczy kolejne 80. Wystąpił na wielu festiwalach m.in. Good Fest, Young Stars Festiwal, Top Music Wembley. Jest laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy. W 2013 roku otrzymał wyróżnienie Odkrycie Roku podczas gali Glam Awards 2013 w Warszawie, a także Modny Debiut ESKA.pl. Jest trzykrotnym zwycięzcą Nickelodeon KCA (2014, 2015, 2017) dla Ulubionej Polskiej Gwiazdy. Artysta znany jest ze wspierania młodych talentów.