The Voice Kids

Tomson i Baron

Niezwykle energiczny duet, pełen spontaniczności, talentu i miłości do muzyki.

Od kilku lat Tomson i Baron – członkowie zespołu Afromental – robią oszałamiającą karierę na polskim rynku muzycznym i telewizyjnym. Każdy z nich to wyrazista i ciekawa postać, która zyskuje sympatię widzów.

Tomson – Tomasz Lach – jest wokalistą, autorem tekstów, kompozytorem i współzałożycielem zespołu Afromental. W swojej muzycznej karierze współpracował także z takimi artystami, jak m.in.: VNM, Ten Typ Mes, Bezczel, Mrozu, East West Rockers.

Aleksander Milwiw-Baron jest kompozytorem, producentem muzycznym i multiinstrumentalistą. Współtworzy zespół Afromental, w którym gra na gitarze. Współpracował również z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej takimi jak: Blog 27, Mrozu, East West Rockers, Mesajah czy Pink Freud. Na osobiste zaproszenie Hansa Zimmera, laureata Oscara i najwybitniejszego żyjącego kompozytora muzyki filmowej, występował u jego boku jako gitarzysta podczas trasy koncertowej „Hans Zimmer Live 2016”. Wraz z Robertem Krawczykiem jest współproducentem projektu Karate Basstards, specjalizującego się w szeroko pojętej muzyce elektronicznej.

Obaj muzycy są bardzo dynamiczni, otwarci i błyskotliwi a scena to ich żywioł. Od 2 marca 2013 roku Tomson i Baron zasiadają w trenerskich fotelach programu „The Voice of Poland”. Nikogo nie trzeba przekonywać, że w roli Trenerów spisują się wyśmienicie.