The Voice Kids

aktualności

Marcin Maciejczak zwycięzcą trzeciej edycji „The Voice Kids”

Marcin Maciejczak zwycięzcą trzeciej edycji „The Voice Kids”

W finałowym odcinku „The Voice Kids” na scenie zaprezentowało się dziewięcioro młodych wokalistów – po trzech z każdej drużyny. Z teamu Dawida Kwiatkowskiego zaśpiewali Anastazja Maciąg, Marcin Maciejczak i Ala Tracz. Z ekipy Cleo wystąpią Natalia Kawalec, Szymon Lubicki i Wiktoria Zwolińska. Drużynę Tomsona i Barona reprezentowali Hania Sztachańska, Ewelina Kozub i Ola Gwazdacz.

Regulamin „The Voice Kids”

Zwycięzca „The Voice Kids” nagrał piosenkę do filmu!

Zwycięzca „The Voice Kids” nagrał piosenkę do filmu!

„The Voice Kids” w TVP VOD!


Marcin Maciejczak, mimo zaledwie 14 lat, dzięki dotychczasowym sukcesom uznawany jest za jednego z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistów młodego pokolenia. W 2019 roku wziął udział w trzeciej edycji programu The Voice Kids i już podczas pierwszego przesłuchania zachwycił publiczność i jurorów swoją interpretacją emocjonalnego przeboju Lady Gagi pt. „I'll Never Love Again”.Wykonanie z przesłuchań trafiło do zestawienia najlepszych występów we wszystkich edycjach „The Voice Kids” na całym świecie. Pozostałe wykonania Marcina z programu również cieszą się ogromną popularnością w sieci. Debiutancki singiel artysty w zawrotnym tempie stał się jednym z największych przebojów w Polsce i osiągnął status złotej płyty.

Finał to święto muzyki!

Finał to święto muzyki!

– Jest taki matczyny stresik, faktycznie staramy się żeby oni poczuli się dobrze i swobodnie, także ja ukrywam, że się denerwuję – wyznaje Cleo. Trenerzy „The Voice Kids” starają się być oparciem dla uczestników podczas wszystkich etapów programu.

Dziewięcioro finalistów, by dojść do tego momentu musiało pokonać naprawdę długą drogę. Jednak jak wiemy, znaczna część uczestników pożegnała się z przygodą znacznie wcześniej. Nasi trenerzy towarzyszyli młodym adeptom sztuki scenicznej także i w tych chwilach i nie uszła ich uwadze ogromna dojrzałość znacznie młodszych wokalistów. – Kiedy próbujemy, walczymy cały czas i walczymy o siebie, walczymy o swoje marzenia, nigdy marzenie nie może zostać obcięte podczas jednej kłody pod nogami, więc ich dojrzałość czasami mnie zaskakuje. Ich dojrzałość i znajomość sytuacji i umiejętność pogodzenia się z tym co się może stać – przyznaje Tomson.

Cleo natomiast zauważa, że każde doświadczenie przybliża do celu – Tłumaczymy to wszystkim dzieciakom, że tutaj nie ma przegranych i nawet jak ktoś odpadnie to zrobił olbrzymi krok do przodu, więc tutaj absolutnie nie ma żadnych przegranych i idzie dalej i po swoje marzenia – powiedziała artystka.

Kim są finaliści „The Voice Kids”?

Kim są finaliści „The Voice Kids”?

Po wielotygodniowej przygodzie utalentowanych dzieciaków na scenie „The Voice Kids”, przyszedł nas na ostateczne starcie. Już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2 startuje finał talent-show z udziałem najmłodszych. Na scenie zaprezentuje się dziewięcioro finalistów, po trzech z każdej drużyny. Z teamu Dawida Kwiatkowskiego zaśpiewają Anastazja Maciąg, Marcin Maciejczak i Ala Tracz. Z ekipy Cleo wystąpią Natalia Kwalec, Szymon Lubicki i Wiktoria Zwolińska. Drużynę Tomsona i Barona reprezentować będą Hania Sztachańska, Ewelina Kozub i Ola Gwazdacz.

Jak będzie przebiegał wielki finał „The Voice Kids”? W pierwszym etapie na scenie zaprezentuje się troje uczestników z drużyny każdego trenera. Po występach Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron wybiorą jedną osobę, która przejdzie do drugiego i ostatecznego starcia. Troje uczestników zaśpiewa utwór solo, duet ze swoim trenerem oraz zaprezentuje swój singiel. O tym, kto zwycięży program zdecydują widzowie w głosowaniu SMS. Najlepszy z najlepszych otrzyma tytuł Najlepszego Głosu w Polsce trzeciej edycji „The Voice Kids” oraz nagrodę pieniężną przeznaczoną na przyszłą edukację w wysokości 50 000 złotych.

Dawid przeciwko hejtowi

Dawid przeciwko hejtowi

Co niemal pchnęło do takiej decyzji młodego wokalistę? – Przeczytałem za dużo okrutnych, ostrych słów na swój temat w internecie – przyznał ze smutkiem, po czym zdecydował się wygłosić swoje przesłanie. – Reagujmy, jak widzimy nienawiść, bo tego jest za dużo, to chore. Modnym stało się być tym, który nienawidzi.

Finaliści w komplecie!

Finaliści w komplecie!

Etap Bitew zawsze jest trudny, zarówno dla trenerów, jak i uczestników. Wspólne śpiewanie kończy się tutaj zawsze tak samo – ktoś musi odpaść. Ostatecznie do Sing Off przeszła następująca szóstka: Paweł Madzia, Agnieszka Letniowska, Szymon Lubicki, Wiktoria Zwolińska, Maya Pilarczyk i Natalia Kawalec. – Jest jeden problem. To jest niewybieralna trójka – stwierdził Tomasz Kammel.

Cleo w „The Voice Kids”: Moja drużyna jest najlepsza!

Cleo w „The Voice Kids”: Moja drużyna jest najlepsza!

To już ostatnia prosta przed wielkim finałem trzeciej edycji muzycznego show z udziałem najmłodszych. Dotychczas finalistów w swoich drużynach wybrali już Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. W najbliższą sobotę na Cleo spadnie ciężar podjęcia decyzji, kto z jej ekipy przejdzie dalej, a kto będzie musiał pożegnać się z programem. – Moja drużyna jest najlepsza, czy to się komuś podoba czy nie! – mówi Cleo.

Regulamin głosowania SMS „The Voice Kids”

Regulamin głosowania SMS „The Voice Kids”

I. Postanowienia wstępne

1. Organizatorem głosowania SMS „The Voice Kids sezon 3”, zwanego dalej Głosowaniem lub
Serwisem SMS, jest Telewizja Polska S.A., z siedzibą przy ul. Woronicza 17 w Warszawie (kod
pocztowy: 00-999), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod
numerem KRS 0000100679, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 521-04-12-987, REGON 010418973,
której kapitał zakładowy wynosi 286 596 500 zł złotych (zwana dalej Organizatorem).
2. Głosowanie jest organizowane na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, w dniu 22 lutego 2020
roku w trakcie trwania programu the Voice Kids na antenie TVP2, którego emisja rozpocznie
się od godziny 20:05.
3. Osoba przystępująca do Głosowania staje się jego Uczestnikiem i tym samym akceptuje
wszystkie postanowienia Regulaminu.
4. Uczestnikiem Głosowania, może być wyłącznie osoba, która ukończyła 18 rok życia
(pełnoletnia osoba fizyczna), zamieszkała na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, będąca
właścicielem karty SIM/USIM jednego z operatorów sieci telefonii komórkowej działających na
terenie Rzeczypospolitej Polskiej (dalej „Operator”) lub osoba, która została upoważniona
przez właściciela karty SIM/USIM do wzięcia udziału w Serwisie używając należącego do niego
numeru telefonu.
5. W Głosowaniu mogą brać wyłącznie udział osoby pełnoletnie, które spełniają wymagania
przewidziane niniejszym Regulaminem.
6. Organizator ponosi odpowiedzialność za treść i formułę Głosowania.
7. Głosowanie nie jest grą hazardową w rozumieniu przepisów ustawy z dnia
19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009, Nr 201, poz.1540 z póź. zm).
8. Udział widzów w Głosowaniu odbywa się poprzez oddanie głosu za pośrednictwem
wiadomości SMS Premium. Widz, który oddał tak głos staje się Uczestnikiem Głosowania.
9. Głosowanie służy wyborowi przez widzów zwycięzcy programu „The Voice Kids” w odcinku
finałowym, zwanym dalej Programem.
10. Uczestnictwo w Głosowaniu ma charakter dobrowolny. 

Cleo i Dawid opowiadają miłosne historie swoich rodziców!

Cleo i Dawid opowiadają miłosne historie swoich rodziców!

– Mój ojciec to był niezły aparat, ponieważ zobaczył moją mamę po raz pierwszy u przyjaciela na zdjęciu! Nie znając jej, pojechał odebrać ją z pociągu z wielkim bukietem kwiatów – wyznała Cleo.