The Voice Kids

Baron o „The Voice Kids”: to będzie ostra jazda bez trzymanki

– To najbardziej wymagająca kunsztu i talentu wokalnego piosenka w tym sezonie „The Voice Kids” – zapowiada sobotni odcinek muzycznego show Baron.

Trzecia edycja muzycznego show z udziałem najmłodszych okazała się rekordowa pod względem chętnych – na precastingi zgłosiło się ich ponad dwa tysiące. Emitowana obecnie odsłona programu ma także najlepszą oglądalność z dotychczasowych oraz najwyższy poziom według trenerów.

– Jestem dumny, że tak zdolni ludzie przychodzą do tego programu podnosząc cały czas jego jakość – wyznał na planie Baron z zespołu Afromental.

W sobotni wieczór na scenie zobaczymy muzyczne Bitwy drużyny Tomsona i Barona. Wśród nich występ Elizy Xerxy, Lizavety Misnikovej i Natalii Wawrzyńczyk. Trio zaśpiewa przebój „Symphony” z repertuaru Clean Bandit i udziałem Zary Larsson.

– To będzie ostra jazda bez trzymanki. Proponuję wszystkim zapiąć pasy – emocjonował się Baron. – Totalne rakiety – dodał Tomson.

Już teraz możecie zobaczyć fragment występu tria, który oceniany jest jako jeden z najlepszych w tym sezonie. Cleo także nie ma wątpliwości, że dziewczynkom przyszło zaśpiewać niezwykle wymagający utwór.

– Ogromny szacunek za to, że zmierzyłyście się z tak trudną piosenką – oceniła trenerka.

Czy to właśnie jedna z uczestniczek tego tria będzie miała szansę powtórzyć sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.