The Voice Kids

Cleo i Dawid opowiadają miłosne historie swoich rodziców!

Podczas nagrań emitowanej właśnie edycji muzycznego show, trenerów wzięło na wspominki dotyczące ich rodziców. Zobaczcie, jak poznali się mama i tata Cleo oraz kiedy zakochali się w sobie rodzice Dawida Kwiatkowskiego.

– Mój ojciec to był niezły aparat, ponieważ zobaczył moją mamę po raz pierwszy u przyjaciela na zdjęciu! Nie znając jej, pojechał odebrać ją z pociągu z wielkim bukietem kwiatów – wyznała Cleo.

Jej słowa skłoniły do zwierzeń także Dawida Kwiatkowskiego. – Mój tata poznał moją mamę na pasach, na czerwonym świetle. Moja mama, taka „niezdarka”, szła z zakupami i wszystko jej się wysypało... – zaczął opowieść trener „The Voice Kids”.

Tata Dawida pomógł zebrać zakupy swojej przyszłej żonie. Ale do kolejnego spotkania doszło dopiero rok później. Spotkał ją na dancingu i powiedział: – To jesteś ty! Od tego masła wypadającego z torby... – opowiedział Dawid, po czym dodał: – I tadam! Witam was.

Osobiste historie trenerzy opowiedzieli podczas Przesłuchań w Ciemno, w trakcie których kompletowali swoje drużyny. W najbliższą sobotę, podczas trzecich już Bitew, na scenie wystąpi team Cleo. Wokalistka będzie musiała wybrać uczestników, którzy przejdą do kolejnego etapu, a tym samym dostaną szansę na udział w wielkim finale trzeciej edycji „The Voice Kids”.

Kto z drużyny piosenkarki zachwyci pozostałych trenerów i publiczność? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.