The Voice Kids

Finaliści w komplecie!

Znamy już wszystkich finalistów trzeciej edycji „The Voice Kids”! Po drużynach Dawida Kwiatkowskiego oraz Barona i Tomsona, przyszedł czas na rozstrzygnięcia w teamie Cleo. Trenerka musiała podjąć kilka trudnych decyzji.

Etap Bitew zawsze jest trudny, zarówno dla trenerów, jak i uczestników. Wspólne śpiewanie kończy się tutaj zawsze tak samo – ktoś musi odpaść. Ostatecznie do Sing Off przeszła następująca szóstka: Paweł Madzia, Agnieszka Letniowska, Szymon Lubicki, Wiktoria Zwolińska, Maya Pilarczyk i Natalia Kawalec. – Jest jeden problem. To jest niewybieralna trójka – stwierdził Tomasz Kammel.

W finale dla dzieciaków „cioci Cleo” były jednak tylko trzy wolne miejsca. – Buty nam spadły, szczęki opadły, języki wyrolowały się w stronę sceny – opisowo podsumował występy Tomson, który w kwestii wyboru był zgodny z Baronem – obaj nie wyobrażali sobie finału bez Natalii i Wiktorii. Podobnego zdania był Dawid Kwiatkowski, który do tego grona dorzucił jeszcze Szymona. – Była to naprawdę uczta dla naszych oczu, serc i uszu – nie miał wątpliwości młody wokalista.

Przed ogłoszeniem decyzji Cleo miała spory mętlik w głowie. – Dzisiaj musimy się rozstać, ale nie na długo, bo widzimy się w finale – ogłosiła ostatecznie Natalii, Wiktorii i Szymonowi, dbając do końca o odpowiedni poziom emocji.

Tych z pewnością nie zabraknie także w Finale, który odbędzie się już 22 lutego. Podobnie jak w poprzednich edycjach, będzie się on składał z dwóch części, a swoimi występami uświetnią go specjalni goście. Będzie się działo!