The Voice Kids

Finał to święto muzyki!

Finał trzeciej edycji „The Voice Kids” zbliża się wielkimi krokami, czas zatem na pierwsze podsumowania! Trenerzy Cleo oraz Tomson i Baron z Afromental tygodniami pracowali ze sowimi podopiecznymi, by jak najwięcej swojej muzycznej wiedzy przekazać młodemu pokoleniu artystów. Jak czują się przed ostatecznym sprawdzianem ich dydaktycznych zdolności?

– Jest taki matczyny stresik, faktycznie staramy się żeby oni poczuli się dobrze i swobodnie, także ja ukrywam, że się denerwuję – wyznaje Cleo. Trenerzy „The Voice Kids” starają się być oparciem dla uczestników podczas wszystkich etapów programu.

Dziewięcioro finalistów, by dojść do tego momentu musiało pokonać naprawdę długą drogę. Jednak jak wiemy, znaczna część uczestników pożegnała się z przygodą znacznie wcześniej. Nasi trenerzy towarzyszyli młodym adeptom sztuki scenicznej także i w tych chwilach i nie uszła ich uwadze ogromna dojrzałość znacznie młodszych wokalistów. – Kiedy próbujemy, walczymy cały czas i walczymy o siebie, walczymy o swoje marzenia, nigdy marzenie nie może zostać obcięte podczas jednej kłody pod nogami, więc ich dojrzałość czasami mnie zaskakuje. Ich dojrzałość i znajomość sytuacji i umiejętność pogodzenia się z tym co się może stać – przyznaje Tomson.

Cleo natomiast zauważa, że każde doświadczenie przybliża do celu – Tłumaczymy to wszystkim dzieciakom, że tutaj nie ma przegranych i nawet jak ktoś odpadnie to zrobił olbrzymi krok do przodu, więc tutaj absolutnie nie ma żadnych przegranych i idzie dalej i po swoje marzenia – powiedziała artystka.


Trzecia edycja programu obfitowała w wiele wzruszających momentów, o czym może świadczyć ilość artykułów w sieci o trenerce Cleo, która nie kryła uczuć, gdy mali wokaliści wkładali całe serce w swoje występy. Jak sama przyznaje, to właśnie autentyczność emocji pokazanych w programie jest jego najmocniejszym punktem. – To jest definicja tego programu, jakie to niesie ze sobą emocje i ja jako osoba mega empatyczna i wrażliwa, jak mogę tam nie płakać? – wyznała Cleo.

Jednak największa dawka emocji dopiero przed nami, już w tę sobotę dowiemy się kto zostanie zwycięzcą trzeciej edycji „The Voice Kids”!

Co się wydarzy w finale? Oglądaj już jutro o 20:05 w TVP2!